logo-mini

خدمات فاپرا

سلام! خدمات و محصولات ما شامل چند گروه اصلی هست، که در ادامه به تفکیک آورده شدند. بعد از مطالعه اگر هرگونه سوال، درخواست یا پیشنهادی داشتید، یا نیازی به اطلاحات دیدید، حتما به ما اطلاع بدید، ما ازین بابت بسیار خرسند و سپاسگزار شما هم می شویم.

 • طراحی و توسعه وب سایت و نرم افزار (App)

  امروزه اهمیت و کارایی وب سایت برای کسب وکارها، موسسه ها و حتی اشخاص چندین برابر شده است، با اینکه این روزها حضور در محیط مجازی خود به خود به یک ضرورت تبدیل شده، ولی وب سایت ها علاوه بر این که شعبه 24 ساعته کسب و کار شما هستند و گاهی بی محدودیت ترین و موفق ترین شعبه آن، اگر بطور صحیح طراحی و اجرا شوند، زندگی کاری شما را بهینه تر و آسان تر میکنند، الکترونیکی شدن فرآیندهایی مثل تنظیم قرارهای ملاقات، ثبت سریع و بی دغدغه سفارشات، مشاهده آمارو آنالیز های مدیریتی، رزرواسیون و صدها امکان دیگر، ترافیک و فشار کاری را کاهش می دهد و حتی در مواردی نا ممکن ها را ممکن میکند. تیم فاپرا 8 سال در زمینه طراحی و توسعه وب سایت های پیشرو سابقه فعالیت دارد! ما در طول سالیان آشنایی خوبی با نیاز های کسب و کارها، موسسه ها و اشخاص در زمینه های مختلف بدست آورده ایم و از دانش فنی کادر فاپرا که بطور مستمر بروز می شود بهره می گیریم تا شعبه الکترونیکی شما را به موثر ترین شکل و با زیبنده ترین ظاهر طراحی و اجرا کنیم.
 • عکاسی صنعتی و تجاری

  امروزه عکس نقش بسیار مهمی در تبلیغات دارد، خواه تبلیغات دیجیتال باشد یا چاپی! عکس های حرفه ای و زیبا از محصولات، خدمات، فروشگاه یا مجموعه شما تاثیر غیر قابل انکاری در اثر بخشی تبلیغات شما، ظاهر وبسایت، کاتالوگ و بروشورها، دفترچه و لوح های فشرده راهنما و معرفی شرکت با محصول دارند. خدمات عکاسی صنعتی و تجاری فاپرا بر آن است تا نیل به این مهم را ممکن سازد.
 • خدمات چند رسانه ای (Multimedia)

  گاهی متن یا تصویر به تنهایی به اندازه کافی موثرو گویا نیستند، یا برای استفاده در غالب مورد نظر مناسب نبستند. این جاست که پدیده چند رسانه ای به کمک ما می آید! تیم فاپرا در زمینه تولیدات چند رسانه ای مانند دیسک های چندرسانه ای شرکتی، تیزرهای ویدئویی، لوگوی چندرسانه ای، نمای تجاری و… پاسخگوی نیازهای شما می باشد.
 • طراحی دیجیتال و چاپی

  یکی از اصول تبلیغات موثر، ایجاد جذابیت از طریق طراحی اصولی و در عین حال مبتکرانه است. طراحان فاپرا سفارشات کارفرمایان را زمینه طراحی دیجیتال به منظور تبلیغات، معرفی، ساخت راهنما، لوگو یا نشان تجاری وسایر مصارف، و همچنین چاپی مانند کاتالوگ و بروشور، بیلبورد تبلیغاتی، ست اداری و… پذیرا می باشند.

مهارت ها

این نمودار بر اساس مدل مهارت ها و دانش فنی بکار رفته در پروژه های فاپرا بطور میانگین، تهیه شده است.

ویدئو و چندرسانه ای
47%
عکاسی و پردازش عکس
65%
برنامه نویسی
73%
ایده پردازی، Brainstorming و مدل سازی
100%
گرافیک و طراحی
85%

اگر سوالی دارید با ما تماس بگیرید

نیاز به مشاوره دارید؟

نیاز به مشاوره دارید؟

اگر در زمینه خدمات ما سوالی دارید، مطمئن نیستید انتخاب چه نوع تبلیغاتی برای شما مناسب تره، برای طراحی و توسعه سایت یا نرم افزار خود احتیاج به مشاوره و راهنمای دارید، با کانال های ارتباطی زیر در تماس باشید.

 

ایمیل: design@fapra.ir

تلفن: 33439300 (021)

برو به راهنما و تماس